+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

TGB BLADE 600 LTX LED E5

ZÁRUKA 5 LET EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ

Moderní design s LED Matrix světlomety a Full-LED osvětlení, nová převodovka s japonskými komponenty, prodloužený podvozek s oddělenou sedačkou spolujezdce, příjemné ovládání a výborné jízdní vlastnosti. K tomu spolehlivý motor s vysokou tažnou silou vynikající terénní vlastnosti, elektricky připojitelný pohon 4x4 s uzávěrkou přeního diferenciálu a mimořádně bohatá standardní výbava - nový TGB Blade 600 LTX má všechny předpoklady stát se jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy. Přední mřížka chladiče je odnímatelná pro usnadnění čištění.

Spolehlivý čtyřdobý motor 600 ccm s moderní čtyřventilovou technikou je chlazen kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Moderní elektronické vstřikován paliva zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu, vysoký točivý moment, nízké emise a spolehlivé startování v létě i v zimě.

Optimalizovaná geometrie, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení. Výsledkem je přesné řízení, snadná ovladatelnost a vysoká stabilita na rovině i v kopcích. Prodloužený podvozek navíc nabízí více místa pro jezdce na dvou samostatných sedačkách.

Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 a moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS společně se širokým rozchodem a velkou světlou výškou zaručuje vynikající průchodnost každým terénem. Verze Euro 5 jsou vybaveny promyšleným systémem pohonu se dvěma uzamykatelnými diferenciály. V těžkém terénu oceníte možnost uzamknutí buď předního, nebo obou diferenciálů. Díky tomu můžete pohon nakonfigurovat ideálně pro jakýkoli terén. Na jednu stranu získáte plnou trakci v těžkém terénu, na druhou stranu příjemné řízení v zatáčkách a na rovině.

Účinné kotoučové brzdy s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dávají jistotu při jízdě z kopce, práci s těžkým přívěsem nebo při posouvání vašich jízdních limitů.

Vysoce svítivé LED přední světlomety s matrixovou technologií dodávají stroji nezaměnitelný atraktivní vzhled. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je vybavené inovativní LED technologií, která poskytuje vysokou svítivost při nízkém odběru elektrické energie.

Přesné informace kdykoli potřebujete: moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

TGB Blade 600i LTX nabízí již v základu mimořádně bohatou výbavu, ve které nechybí elegantní 12" ALU disky, značkové pneu, chrániče rukou, robustní přední nárazník, moderní kompozitní nosiče, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou spolujezdce, Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a vodotěsný naviják s tažnou silou 3000 lbs.

Motor

  • Objem 561 cm³
  • Výkon 42 k

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 18 l
  • Hmotnost 444 kg
CZK194,990.00
(CZK161,148.76 bez DPH)
TGB BLADE 600 LTX LED E5

Základní parametry

  • Objem motoru: 561 cm³
  • Výkon motoru: 42 k
  • Hmotnost: 444 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.