+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

SYM ADX 125 L/C ABS

ZÁRUKA 4 ROKY EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: CHAMELEON-MODRÁ,ŠEDÁ MATNÁ,ZELENÁ

SYM ADX 125 ccm je inspirovaný duchem dobrodružství.

Design ukazuje jeho sílu, rychlost a stylové prvky. Kombinuje všestranné funkce se sofistikovanou krásou. Se zadním centrálním -tlumičem, speciálními pneumatikami a jízdní polohou zvládne ADX jakoukoliv cestu. SYM ADX 125 je mistrovským dílem crossoveru, díky kterému je jízda zábavná a příjemná. 

ADX je vybaven předním LED světlem, LED pozičním světlem, LED zadním světlem a LED ukazateli směru. Full LED osvětlení dělá SYM ADX 125  nejen stylovým, ale také výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy.

Pokročilá ochrana dává jezdcům větší jistotu, když se dostanou do neznáma. Objevování dobrodružství může být bezpečné s pomocí trakční kontroly /TCS/ a ABS.

TFT  panel  s automatickým stmívačem zaručuje skvělou viditelnost ve všech typech prostředí. K dispozici jsou také dva režimy (Den a Noc), které lze automaticky přepínat. Jasné informace na TFT panelu nabízí nejlepší podporu jezdci při každém dobrodružství.

Bezklíčový systém 2.0 je více orientovaný na uživatele a snadněji se ovládá. Disponuje režimem nouzového zapalování, který umožňuje nastartovat motor, i když je baterie klíčenky vybitá.

Velká kapacita palivové nádrže snižuje frekvenci návštěv čerpací stanice. Objem palivové nádrže 15l je ještě větší než u většiny maxiskútrů. Jezdec se může soustředit na radost z jízdy, aniž by se staral o palivo.

 

Motor

  • Objem 125 cm³
  • Výkon 9 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 15 l
CZK94,990.00
(CZK78,504.13 bez DPH)
SYM ADX 125 L/C ABS

Základní parametry

  • Objem motoru: 125 cm³
  • Výkon motoru: 9 kW
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.