+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

SEGWAY SNARLER AT6 S T3B

ZÁRUKA 5 LET T3B

BAREVNÉ PROVEDENÍ: WHITE/RED, SILVER/BLUE, BLACK/YELLOW, GREY/BLACK

Robustní, výkonný, schopný. Žádná práce pro něj není těžká. Pracovně-užitkový Snarler je odolný stroj pro náročné úkoly a extrémní podmínky, který si vás získá svojí obratností, odolností a příjemným ovládáním.

Snarler je nejen atraktivní, ale zároveň také praktický. Široké blatníky jsou maximálně účinné, i bez doplňkových lemů budete na Snarleru patřit k nejčistším jezdcům. Málokterá čtyřkolka vás před blátem ochrání tak jako Snarler.

Sebevědomý a dynamický design Snarlera je radikálně odlišný od běžných trendů. Snarler je jako mechanické zvíře v lese.

Kapalinou chlazený čtyřtaktní jednoválec nejnovější generace o objemu 570 ccm poskytuje 44 koní a 48 Nm točivého momentu. To jej řadí mezi absolutně nejvýkonnější motory v této třídě. V prudkých stoupáních nebo při stahování těžkých stromů si s výkonem nemusíte dělat žádné starosti.

Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dno pístu a tím jej účinně chladí. Výsledkem je vysoká spolehlivost a účinnost motoru.

Díky dvojitému chlazení s vodním chladičem a chladičem oleje pracuje motor neustále v optimálních podmínkách, i při extrémních teplotách.

Nezávisle zavěšená kola, velké nájezdové úhly a nadprůměrná světlá výška s vysokými zdvihy pérování zajišťuje vynikající ovladatelnost a skvělou průchodnost v těžkém terénu.

Rám z chrommolybdenové oceli je mnohem pevnější než běžný ocelový. Tuhý a odolný rám dává čtyřkolce vynikající stabilitu a dokonale přesný pocit při řízení.

Pohon 2WD / 4WD, dva diferenciály* s elektrickými uzávěrkami a špičkové pneumatiky s vynikající trakcí - se Snarlerem vás žádná překážka nezastaví.

Výkonný Snarler utáhne bez problémů téměř cokoliv. Na masivní nosiče naložíte až 120 kg nákladu, nebo na ně můžete namontovat praktické držáky příslušenství. Elektrický naviják vás spolehlivě dostane z jakékoliv situace.

Na výletě i při práci je dostatek úložných prostorů přímo k nezaplacení. Příruční schránka před sedadlem pojme vše, co potřebujete mít po ruce. Velký zadní úložný box je navíc uzamykatelný.

VÝBAVA

elektrický naviják, tažné zařízení, kompozitní nosiče vpředu i vzadu, digitální multifunkční displej, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, boční ochranné rámy, 12" ocelové disky (T3b) / 14" hliníkové disky (L7e), pérování s progresivně vinutými pružinami, ochranné kryty rukojeti.

 

 

 

 

 

 

Motor

  • Objem 570 cm³
  • Výkon 44 k

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 23 l
  • Hmotnost 360 kg
CZK159,990.00
(CZK132,223.14 bez DPH)
SEGWAY SNARLER AT6 S T3B

Základní parametry

  • Objem motoru: 570 cm³
  • Výkon motoru: 44 k
  • Hmotnost: 360 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.