+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

SEGWAY FUGLEMAN UT10 CREW X, T1B, CAMO

Fugleman Crew X - to je výkon, spolehlivost, špičkové technologie, vysoká pracovní morálka a jedinečný komfort. Digitální TFT přístrojová deska a 10,4" dotykový displej poskytují podrobné informace a umožňují pohodlné ovládání vozidla. Čelní plexi, pevné boční dveře a odolná plastová střecha zvyšují ochranu šestičlenné posádky při jízdě. Impozantní tažná síla a vysoká nosnost zefektivňují práci.

Prostorná kabina nabízí 6 pohodlných sedadel, dostatek místa pro nástup a výstup, a spoustu úložného prostoru. Bezpečnost a pohodlí posádky zvyšují plné celoplastové dveře a pevná střecha.

Pod předními a zadními sedadly jsou praktické úložné boxy s celkovou kapacitou téměř 40 litrů. Tyto boxy jsou navíc snadno vyjímatelné, takže je můžete vzít sebou, kamkoli je potřeba.

UT10 Crew X je poháněn výkonným kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem DOHC o objemu 1000 cm3. S výkonem 105 koní zvládne Fugleman Crew X i nejnáročnější úkoly.

Dvě trysky rozstřikují proud oleje zespoda na dna obou pístů a tím je účinně chladí. Výsledkem je vysoká spolehlivost a účinnost motoru.

Díky dvojitému chlazení se samostatnými chladiči vody a oleje pracuje motor v optimálních podmínkách i při extrémních výkyvech teplot.

Fugleman Crew X přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě víc zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.

 

AirLock - Fuglemana můžete aktivovat nebo vypnout na dálku mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Fuglemana přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontakt pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou aktivně si vychutnat společné jízdy.

Informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost do cíle, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznamy rychlosti a další - to vše teď máte v mobilu.

Kromě LCD přístrojové desky je Fugleman Crew X vybaven i velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 10,4".

Díky tomu máte k dispozici mapy, jízdní údaje a dokonalý přehled o jízdě, to vše ve vysokém rozlišení.

Díky volitelným režimům 2WD/4WD se samostatnými uzávěrkami předního a zadního diferenciálu můžete jediným tlačítkem maximalizovat dostupnou trakci všech čtyř kol.

Nezávislé zavěšení s dvojitými rameny a předním i zadním stabilizátorem má zdvih 243 mm vpředu a 269 mm vzadu. Díky velké světlé výšce 320 mm si Fugleman Crew X snadno poradí v těžkém terénu.

Bez kompromisů vyvinutý pro profesionální práci, Fugleman Crew X je zvyklý na těžkou dřinu. Práci vám usnadní i sklopná korba s vysokou nosností 450 kg a čtyřmi úchytnými body.

Variabilní posilovač usnadňuje řízení a zlepšuje kontrolu nad strojem v závislosti na rychlosti jízdy a podle toho, je-li zapnutá přední uzávěrka. Účinnost všech tří režimů lze navíc snadno nastavit v aplikaci.

Fugleman Crew X přináší maximální pohodlí. Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, střední opěradlo lze sklopit pro ještě více funkčních možností.

Nezapomněli jsme ani na praktické držáky nápojů.45 litrů je velká nádrž. Opravdu veliká. S takovouhle zásobou dojedete dojet dál a dokážete pracovat déle bez neustálých starostí o tankování. Segway Fugleman Crew X: stvořen pro skutečný svět.

Motor

  • Objem 1000 ccm
  • Výkon 105 k
  • Točivý moment 93,5 Nm

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 45 l
  • Hmotnost 930 kg
CZK509,990.00
(CZK421,479.34 bez DPH)
SEGWAY FUGLEMAN UT10 CREW X, T1B, CAMO

Základní parametry

  • Objem motoru: 1000 ccm
  • Výkon motoru: 105 k
  • Točivý moment motoru: 93,5 Nm
  • Hmotnost: 930 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.