+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

SEGWAY FUGLEMAN UT10 CREW X PREMIUM T1B

ZÁRUKA 5 LET

BAREVNÉ PROVEDENÍ: WHITE/RED, BLACK/GREEN,BLACK/GREY, CAMOUFLAGE

VÝBAVA V CENĚ:

Elektrický naviják 4500 lbs, inteligentní elektrický posilovač řízení, TFT digitální přístrojová deska, 10,4" dotyková obrazovka Smart Commanding Screen (SCS), tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, tříbodové pásy, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, velká sklopná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, 27" pneumatiky, přední ochranné plexi.

Fugleman Crew X v sobě spojuje výkon, spolehlivost, špičkové technologie, pracovní morálku bez kompromisů a vysoký komfort. TFT digitální přístrojová deska a 10,4" dotykový displej poskytují podrobné informace a umožňují pohodlné ovládání vozidla. Pevné boční dveře a tuhá plastová střecha zvyšují ochranu až šestičlenné posádky před živly. Vynikající tažná síla a vysoká nosnost usnadňuje a zefektivňuje práci. Fugleman Crew X: když chcete víc.

Prostorná kabina pro až 6 osob s pohodlnými sedadly nabízí dostatek místa pro nohy a velký úložný prostor. Bezpečnost a pohodlí cestujících zvyšují u verze Limited plné celoplastové dveře.

Pod předními i zadními sedadly jsou praktické úložné boxy s celkovou kapacitou téměř 40 litrů. Tyto boxy jsou navíc snadno vyjímatelné, takže je můžete vzít sebou všude, kam je potřeba.

UT10 Crew je poháněn spolehlivým kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem DOHC o objemu 1000 cm3. S výkonem 105 k je nový Fugleman Crew připraven zvládnout ty nejnáročnější úkoly.

Dvě trysky rozstřikují proud oleje zespoda na dno každého pístu a tím jej účinně chladí. Výsledkem je mimořádná spolehlivost a účinnost motoru.

Díky dvojitému chlazení se samostatnými chladiči vody a oleje pracuje motor neustále v optimální podmínkách i při extrémních teplotách.

Pomocí volitelných režimů 2WD/4WD a samostatných uzávěrek předního a zadního diferenciálu můžete jediným přepínačem maximalizovat dostupnou trakci všech čtyř kol.

Nezávislé zavěšení s dvojitými A-rameny a předním i zadním stabilizátorem má zdvih 243 mm vpředu a 269 mm vzadu. Díky velké světlé výšce 320 mm si Fugleman Crew snadno poradí s těžkým terénem.

Variabilní posilovač usnadňuje řízení a zlepšuje kontrolu nad strojem v závislosti na rychlosti jízdy a podle toho, je-li zapnutá přední uzávěrka. Aplikace navíc umožňuje snadno nastavit účinnost všech tří režimů.

Nekompromisně vyvinutý pro profesionální práci, Fugleman Crew je zvyklý na těžkou dřinu. Práci vám usnadní velká sklopná korba se čtyřmi úchytnými body a nosností 450 kg.

Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, střední opěradlo lze sklopit pro ještě více funkčních možností. Nezapomněli jsme ani na praktické držáky nápojů.

Fugleman Crew přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete také využívat nejrůznější funkce, které vám ještě víc zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.

AirLock - Fuglemana můžete aktivovat nebo vypnout na dálku mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Fuglemana přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontaktní osobu pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Jízdní informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost do cíle, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, právě ujetá vzdálenost, záznam rychlosti a další - to vše máte v mobilu.

Motor

  • Objem 1000 ccm
  • Výkon 105 k
  • Točivý moment 93,5 Nm

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 45 l
  • Hmotnost 930 kg
CZK499,990.00
SEGWAY FUGLEMAN UT10 CREW X PREMIUM T1B

Základní parametry

  • Objem motoru: 1000 ccm
  • Výkon motoru: 105 k
  • Točivý moment motoru: 93,5 Nm
  • Hmotnost: 930 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.