+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

SEGWAY AT5 L EPS T3B

ZÁRUKA 5 LET T3B

BAREVNÉ PROVEDENÍ: WHITE/RED, ORANGE/BLACK, SILVER/BLUE, BLACK/YELLOW

Dvoumístná pracovní a rekreační čtyřkolka zcela nové generace přichází s jedním z nejsilnějších motorů třídy 500 a spoustou moderních technologií. Vysoká spolehlivost, vynikající terénní schopnosti, elektrický posilovač řízení a prodloužený rozvor jí předurčují jako univerzální pracovní stroj pro mnoho oblastí použití.

Segway AT5 pohání jeden z vůbec nejsilnějších motorů třídy do 500 cm³. S výkonem 39 k má AT5 víc než dostatek síly pro zdolávání náročných terénů i tažení těžkých nákladů.

Plně automatická převodovka od přední kanadské firmy CVTech efektivně přenáší hnací sílu motoru na kola bez jakéhokoliv přerušení, zajišťuje naprosto plynulou jízdu a zlepšuje spotřebu paliva.

S obrovským světelným výkonem 400 000 lm jsou světla AT5 o 60 % účinnější než běžné halogenové světlomety. Extrémně výkonná LED světla s vysokým rozlišením vám vždy s jistotou ukážou cestu k cíli.

K dokonalosti dovedený posilovač usnadňuje řízení a zlepšuje celkovou kontrolu nad strojem. Účinek je variabilní v závislosti na rychlosti jízdy a podle toho, je-li zapnutá uzávěrka předního diferenciálu.

Čtyřkotoučový brzdový systém zaručuje spolehlivé a účinné brzdění s vysokou bezpečností a okamžitým nástupem brzdného účinku.

Rám je vyrobený z chrom-molybdenové oceli a díky tomu je mnohem pevnější než rámy z běžných ocelí. Tuhý a odolný rám zajišťuje vysokou stabilitu a přesné řízení.

AT5 nezastaví ani nejtěžší terén. Díky dvěma uzávěrkám diferenciálů a pohonu všech kol s terénní redukcí je AT5 schopen na odpovídajícím podkladu zvládnout svahy se stoupáním až 41°.

Silný motor, vysoká trakce a pohon všech kol – Segway AT5 L bez problémů utáhne i velmi těžký náklad, a to i ve složitých podmínkách, na měkkých travnatých površích nebo lesních štěrkových cestách.

Díky robustním kompozitním nosičům je Segway AT5 vždy připraven přivézt zásoby, naložit výbavu pro vaše dobrodružství. Doplnění o systémové boxy poskytne další přepravní kapacitu a vaše věci budou dokonale chráněné.

Osmipaprsková hliníková kola jsou atraktivní a elegantní, ale poskytují také vysokou odolnost, jedinečný vzhled a dlouhodobou spolehlivo

VÝBAVA

Elektrický posilovač řízení s variabilním účinkem, elektrický naviják, sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, homologované tažné zařízení, kompozitní nosiče vpředu i vzadu, uzávěrka předního diferenciálu, digitální multifunkční displej, Full-LED osvětlení, přední ochranný rám, 12" hliníkové disky, 25" pneumatiky, hydraulické tlumiče s progresivními pružinami, nastavitelné předpětí pružin, ochranné kryty rukojetí, zpětná zrcátka.

Motor

  • Objem 499 cm³
  • Výkon 39 hp

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 19 l
  • Hmotnost 270 kg
CZK159,990.00
(CZK132,223.14 bez DPH)
SEGWAY AT5 L EPS T3B

Základní parametry

  • Objem motoru: 499 cm³
  • Výkon motoru: 39 hp
  • Hmotnost: 270 kg

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.