+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJMOTOR SRV 350 VS

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ/MATNÁ

 Cruiser s véčkovým motorem působí na své okolí dospělým a dravým dojmem a to i díky velkým 16" kolům obutým na širokých pneumatikách ve stylu Bobber. Každý detail zdůrazňuje jedinečný, minimalistický avšak elegantní styl.Skvělý zvuk linoucí se z jeho výfuků dále podporuje silný charakter tohoto svižného a hravého cruiseru. SRV 350 VS má výfukový systém skládající se z dvojice výfuků. Přidejme k tomu krásné tepelné kryty těchto doutníkových výfuků, propracovanou povrchovou úpravu a charakteristický zvuk véčkového dovouválce, kde má každý výlec svůj vlastní výfuk a máme tu jeden z nějlepších výfukových systémů, jaký známe.SRV 350 VS má podobně jako větší SRV 600 válce motoru do V, od čehož se odvíjí charakter celého motocyklu. 8mi ventilový dvouválec s kapalinovým chlazením, podává výkon 33 koní v 8.500 ot/min a maximální točivý moment 31 Nm už v 5.000 ot./min.

Motor je plněný sofistikovaným elektronickým vstřikovacím systémem Delphi MT05.3, což mu zajišťuje velmi nízkou spotřebu paliva. Charakter a vlastnosti tohoto "véčkového" dvouválce Vás opravdu nenechají chladnými, jeho úžasný zvukový projev a hravost Vás okamžitě ohromí. Full LED osvětlení od hlavního světlometu, až po koncové zadní světlo zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje při jízdě ve městě, za šera i za naprosté tmy. Směrová světla (blinkry) jsou také LEDková a to má velký význam pro jízdu například hustým provozem, kde ostatní řidiči Vaši SRV 350 VS bezpečně vidí.SRV 350 VS má velkoryse dimenzovaný brzdový systém. Přední čtyřpístkový třmen brzdí kotouč o průměru 300 mm, zatímco zadní brzdu tvoří plovoucí jednopískový třmen a kotouč o průměru 240 mm. Na obě brzdy dohlíží dvoukanálový systém ABS Bosch 9.1M. Tato konfigurace brzd zjišťuje motocyklu jistou brzdnou sílu jak na suchém povrchu, tak i na vodě.

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD panel SRV 350 VS přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky motoru, ODO, tripmetry, obsah palivové nádrže a obsahuje i ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.Podvozek SRV 350 VS sestává z velmi lehkého trubkového rámu. V přední části je vybaven kvalitními obrácenými (USD) vidlicemi a vzadu dvojicí zadních teleskopických tlumičů. Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní tlumiče, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti terénu a zajištují snadnou, hravou a precizní ovladatelnost. Celý podvozek tak vytváří rovnováhu mezi pohodlím a skvělou ovladatelností v každé jízdní situaci.SRV 350 VS je z výroby vybaven řemenovým pohonem zadního kola.

Výhodou řemenového pohonu je tedy naprosto tichý chod a nevyžaduje žádnou údržbu. Největší devízou ale je, že se řemen nijak nemaže a tím pádem odpadá čištění zadního kola a kyvné vidlice od maziva.Zrcátka jdou kompletně otočit dolů pod řídítka. Tato rebelská pozice je u nás stále poměrně neobvyklá a zaujme hodně netradičním vzhledem ve stylu Cafe Racerů, ale má i své praktické výhody. Ty ocení především mohutnější jezdci, kteří v zrcátkách v klasické pozici nahoře nejčastěji sledují svá vlastní ramena.SRV 350 VS má v seriové výbavě dvě plnohodnotná sedadla. Zadní sedátko není tedy jen nouzové na převoz druhé osoby, ale zvládne hravě i celodenní výlet ve dvou. Výška sedadla řidiče je pouhých 720 mm nad zemí a to je výhra pro jezdce a jezdkyně menších postav. Vyšší jezdci ale také nepřijdou zkrátka, na SRV 350 VS se hravě poskládají a benefit pro ně je nízké těžiště a tím i hravá ovladatelnost.

Autentický cruiser s koly ve stylu Bobber, velkou nádrží ve tvaru kapky, plochým předním LED světlometem, rovnými širokými řídítky se zrcátky v závažíčkách a stylovým prošívaným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 350 VS jeho krásný a jedinečný design. I zadní moderní LED světlo a blinkry evokují designový styl moderních cruiserů. Design zadní části je však také originální a neokoukaný. Tenká, minimalistická podsedlovka s výraznými liniemi poukazuje na silný charakter tohoto stroje.SRV 350 VS, stejně jako naše ostatní criusery mají krásný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí, jsou hezké detaily, které dělají celek. Jmenujme například "véčkový" motor, s krásnou povrchovou úpravou, litá kola v designu paprskových, krásné matné černé lakování a opravdu kvalitní dílenské zpracování. Ladně působí též zvojený doutníkový výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design panelu přístrojů.

Pneumatiky CST (Cheng Shin Tire), pochází od jednoho z největších světových výrobců pneumatik, využívjí pokročilou technologii a přísné testování k výrobě pneumatik, které nejen splňují, ale dokonce překračují očekávání jezdců po celém světě. Ať už se pohybujete městským provozem, nebo prozkoumáváte rozmanité a členité terény, pneumatiky CST nabízejí dokonalou kombinaci spolehlivosti a inovativních řešení a přilnavosti, pro každou Vaši jízdu.16" kola a široké pneumatiky utvářejí společně ikonický styl Bobberu aniž by ubíraly na výkonu a jízdních vlastnostech modelu SRV 350 VS. Kola jsou obuta na pneumatikách o rozměrech 130/90 vpředu a 150/80 vzadu. Samozřejmostí jsou leštěné límce a loukotě ráfků obou kol tak, aby tato kola dotvářela jedinečný design tohoto cruiseru.

 

 

 

Motor

  • Objem 343 ccm
  • Výkon 23,5 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 16 l
  • Hmotnost 182 kg
CZK124,900.00
(CZK103,223.14 bez DPH)
QJMOTOR SRV 350 VS

Základní parametry

  • Objem motoru: 343 ccm
  • Výkon motoru: 23,5 kW
  • Hmotnost: 182 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.