+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJMOTOR FORT 350

SKLADEM OD 08/2024

EURO 5 ZÁRUKA 3 ROKY

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ŠEDÁ

Všechny specifikace tohoto skútru jsou na vysoké úrovni, bohatá seriová výbava včetně kontroly trakce zajistí Vaší bezpečnost a maximální pohodlí na cestách. Fort 350 - objevujte své město, ale i daleké okolí..Jednoválcový, kapalinou chlazený čtyřventilový motor Fortu 350 poskytuje výkon 33,2 koně a točivý moment 33,5 Nm. Nutno dodat, že motor Fortu 350 je skvěle naladěný a mile Vás překvapí svým výkonem a jízdním projevem, kdy se hravě vyrovná, nebo i předčí konkurenční skútry o objemu 400 ccm. O hospodaření s palivem se stará sofistikované vstřikování od firmy Bosch, které udržuje velmi nízkou spotřebu do 3,6 litru na 100 kilometrů. Výkon a kroutící moment je dodáván lineárně v celém otáčkovém spektru až do vysokých otáček, což je vynikající pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.Elektricky nastavitelné plexisklo (v základní výbavě Fortu 350) nabízí skvělou ochranu jezdce před větrem a dalšími přírodními živly a lze jej nastavit na jakoukoliv výšku, kterou si řidič přeje, nebo právě potřebuje. Vypnutím zapalování Fortu 350 plexisklo klesne do nejnižší (základní) polohy. Naopak se opět vrátí do poslední nastavené polohy při každém zapnutí zapalování.7” barevný TFT přístrojový panel zobrazuje velůké množství užitečných jízdních informací a navíc jako u ostatních modelů QJMotor zobrazuje tlak a teplotu v pneumatikách. Přístrojový panel je vybaven připojením Bluetooth pro správu hovorů a hudby. Kromě toho nabízí možnost nastavení jasu v pěti úrovních, automatické přepínání v denním, nebo nočním režimu a dvě různá rozhraní, která se nazývají Leisure a Racing. TFT panel zůstává skvěle čitelný, i když na něj dopadá přímé sluneční světlo.

Ty motocykly a skútry QJ Motor, které jsou od modelového roku 2024 vybaveny barevným TFT panelem, lze propojit s chytrým telefonem jezdce. Tato konektivita funguje jak pro systémy Android, tak i iOS. Pro jezdce to znamená, že může zrcadlit obsah z displeje svého smartphonu na přístrojový panel motocyklu, či skůtru. Toto lze využít jak pro zobrazení navigace, ale i pro zobrazení jakéhokoliv jiného obsahu z mobilního telefonu. Pokud jste náročný jezdec a chcete si zobrazovat navigaci s aktuálními dopravními informacemi, je možné stáhnout si aplikaci QJ Motor, která Vám po zaplacení malého poplatku zpřístupní i tuto funkci.Skútr je skvělá volba do města i mimo něj. Oproti automobilům má navíc mnoho výhod. Skútr je především levnější, a to nejen na pořízení, ale hlavně na provoz a servisní náklady.

Oceníte i jeho obratnost a možnost zaparkovat v podstatě kdekoliv Vás napadne. Co se týká techniky, naše skútry jsou vybaveny léty prověřenými motory a bytelnou konstrukcí podvozku, takže se na Forta 350 budete moci spolehnout po mnoho let.Kapacita palivové nádrže je 14 litrů, což dává Fortu 350 velké možnosti, co se týká jeho dojezdové vzdálenosti. Umístění palivové nádrže je velmi nízko - mezi nohama jezdce, což usnadňuje tankování a přispívá k centralizaci hmot a také k nízkému těžišti celého skútru. Vynikající rozložení hmoty dodává Fortu 350 stabilitu a jistý pocit, ihned jak se s ním rozjedete.Technologickou novinkou Fortu 350 je bezklíčový systém s bezdrátovou komunikační kartou „NFC“. Tato karta eliminuje možnost vybití baterie v klíčku - vysílači. Prostřednictvím této bezdrátové karty se ovládá zapnutí a vypnutí zapalování skútru a dále odemykání sedadla a odkládacích přihrádek pod řídítky. Víčko palivové nádrže se automaticky po několika sekundách též uzamkne, když se zapalování Fortu 350 vypne.Další velkou výhodou Fortu 350 je sofistikované "centrální zamykání".

Výše zmíněná karta NFC Vám umožní krátkým a nebo dlouhým přiložením zapnout zapalování a nebo jen odemknout skútr. Odemknutím myslíme odemknutí zavazadlového prostoru pod sedadlem, odemknutí víčka nádrže a odekmnutí odkládacích přihrádek na předním panelu pod řídítky. Máte tak vždy přehled, že je vše odemknuté, či zamknuté a nemusíte vše neustále jednotlivě kontrolovat, když se vzdalujete od skútruRobustní, velmi kvalitní a komfortně naladěný podvozek se skládá z 35 mm přední teleskopické vidlice a dvojice zadních nastavitelných tlumičů. To vše v kombinaci s koly o rozměrech 15" vpředu a 14" vzadu nabízí vynikající pocit bezpečí, jistoty a odolnosti v každé jízdní situaci. Fort 350 Vás mile překvapí svými vytříbenými jízdními vlastnostmi, které pomohou k bezpečné jízdě začátečníkům a k zábavné jízdě zkušeným jezdcům.

CZK134,900.00
(CZK111,487.60 bez DPH)
QJMOTOR FORT 350
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.