+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR TRX 12

Barevné provedení:  bílo-oranžová a černo-oranžová.

TRX 12 je motocykl vhodný pro nováčky v jedné stopě. Je jednoduchý, spolehlivý a velmi odolný. Pohání jej jednoválcový vzduchem a olejem chlazený motor o obsahu 125 ccm o výkonu 11,2 koně. Přidejte Full LED osvětlení, brzdy s ABS, a dokonce s "vykousanými" kotouči o průměru solidních 260 mm vpředu a 220 mm vzadu, 4 palcový přehledný LCD přístrojový panel, skvělou cenu a máme tu levný a spolehlivý motocykl na každý den. Motocykl vhodný pro držitele řidičských oprávnění skupiny A1.

Oblíbenou TRX 12 pohání spolehlivý jednoválcový motor o objemu 125 ccm se 4 ventilovou technikou a s chlazením vzduch-olej. Motor disponuje výkonem 8,2 kW (11,2 k) při 9.500 ot./min a maximálním točivým momentem 10 Nm při 7.000 ot./min, a je plněný elektronickým vstřikovacím systémem, díky němuž má i malou spotřebu paliva.

Přední čtyřpístkový třmen a 260 mm vykousaný kotouč vpředu, spolu s  jednopístkem a 220 mm vykousaným kotoučem vzadu a v kombinaci se systémem ABS, kterým TRX 12 disponuje, zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti při brzdění.

Ocelový příhradový rám TRX 12 kombinuje nízkou hmotnost a velkou tuhost, která mnohonásobně překračuje požadavky na zvládání sil vyvíjených na motocykl za jízdy. Výsledkem je solidní pocit při jízdě na TRX 12 a sportovní charakter tohoto motocyklu.

Zadní odpružení typu monoshock u TRX 12 obsahuje tlumič, u kterého lze nastavit předpětí pružiny, a s továrním nastavením tlumení, které odpovídá sportovnímu charakteru tohoto motocyklu.

Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.

V kokpitu je pod LCD panelem (přesnějí na brýlích) integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.

Přední odpružení TRX 125 má na starosti obrácená (upside-down) teleskopická vidlice o průměru 35 mm, se zdvihem 110 mm, zajišťuje maximální komfort i sportovní chování.

Praktický centrální stojan je standardní výbava TRX 12 a přispívá k maximální využitelnosti a charakteru této nenáročné motorky. Krom toho Vám usnadní i údržbu stroje a parkování motocyklu například v zimním období.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

I přes malé rozměry motocyklu nabízí ergonomická sedadla jezdce i spolujezdce díky tvaru a množství pěny velký jízdní komfort. Samostatné sedadlo spolujezdce je navrženo tak, aby poskytovalo oporu a správné umístění těla spolujezdce.

Jednoduchý a minimalistický design podsedlových plastů TRX 125 dokonale ladí s celkovým designem stroje, zatímco zadní LED osvětlení zdůrazňuje jednoduché linie. Praktická madla pro spolujezdce harmonicky zapadají do štíhlé siluety TRX 125, aniž by byla obětována jejich použitelnost.

TRX 12, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné, výrazné lakování. Ladně působí též trubkový, příhradový rám, nebo výfuk kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky.

TRX 12 splňuje všechny zákonné požadavky pro řízení s řidičským oprávněním skupiny A1. Což je ideální pro motocyklové začátečníky.

 

Motor

  • Objem 125 cm³
  • Výkon 8,2 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 10 l
  • Hmotnost 142 kg
CZK59,900.00
(CZK49,504.13 bez DPH)
QJ MOTOR TRX 12

Základní parametry

  • Objem motoru: 125 cm³
  • Výkon motoru: 8,2 kW
  • Hmotnost: 142 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.