+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRV 550ST

Barevné provedení: Oranžová, zlatá, černá

SRV 550 ST je cruiser nové generace. Jeho autentický styl se snoubí s moderními designovými prvky. Jedná se o stylový cruiser s uvolněným posezem, kvalitními technologiemi a propracovanými komponenty. Motocykl zaujme svým mohutným vzhledem, silným motorem a snadnou ovladatelností. Ideální pro jezdce, kteří chtějí zažít požitek z pohodové jízdy s maximálním jízdním komfortem.

Dvouválcový čtyřtaktní řadový motor s objemem 554 ccm Vás překvapí až neuvěřitelným zátahem v nízkých a středních otáčkách, kde jeho výkon naprosto převyšuje ostatní motocykly v této objemové kategorii. Spíše je srovnatelný s motory s větším objemem. Pouze v maximálních otáčkách je motor omezen na výkon 35kW, tedy tak, aby jej mohli řídit i držitelé ř.p. skupiny A2. SRV 550 ST jako správný cruiser pařádně zrychluje z každé zatáčky – a navíc je velmi hospodárný ve spotřebě paliva.

Brzdový systém ABS s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední kotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženým brzdovým třmenem zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Autentický styl cruiseru s velkou nádrží ve tvaru kapky, kulatým chromovaným světlometem, zalomenými řídítky a uvolněným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 550 ST jeho krásný a jedinečný design.

Výfukový systém 2 do 1 nabízí skvělý zvuk parádní zátah a to vše s nízkými emisemi CO2 zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič je krásným designovým kouskem.

Dvoudílné sedadlo s krásně prošívaným sedadlem řidiče nabízí velký jízdní komfort i na delších výletech. Jeho jedinečný design a autentický styl dodává SRV 550 ST ten správný šmrnc.

Na bočním panelu motocyklu je integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvka má samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD displej  SRV 550 ST přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže, čas jízdy a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

Krásné a čistě linie, jednoduchost a styl. To jsou klasické vlastnosti každého moderního cruiseru. A všechny tyto vlastnosti ma ve vínku i SRV 550 ST. Je na první pohled rozpoznatelný, charizmatický a budí zájem okolí. Nasedněte a užijte si vyjížďku s tímto oblíbeným motocyklem!

SRV 550 ST splňuje všechny zákonné požadavky k řízení s řidičským oprávněním skupiny A2. Což je ideální zpráva pro mladé motorkáře.

 

Motor

  • Objem 554 cm³
  • Výkon 35 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 16 l
  • Hmotnost 212 kg
CZK134,900.00
(CZK111,487.60 bez DPH)
QJ MOTOR SRV 550ST

Základní parametry

  • Objem motoru: 554 cm³
  • Výkon motoru: 35 kW
  • Hmotnost: 212 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.