+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRV 550

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

Barevné provedení: Modrá, černá, šedá

SRV 550 je prémiový stroj pro opravdové fajnšmekry. Okouzlující motocykl, který kombinuje klasický "neo retro" styl s moderní technologií a designem. Jedná se o motocykl s uvolněnou jízdní pozicí, pokročilou technologií a s kvalitními komponenty. SRV 550 má opravdu silný charakter, svižný a zábavný motor, který svými výkony překvapí i zkušené motorkáře a hravě strčí do kapsy i motocykly s větším objemem. Podvozek skvěle doplňuje celý stroj a překvapí Vás hravou ovladatelností. Motocykl hned na první pohled zaujme krásným barevným lakováním a prémiovým zpracováním. Ideální pro jezdce, kteří chtějí zažít maximální potěšení z jízdy v každé zatáčce, na každé rovince. Motocykl na každý den, na každý výlet.

Dvouválcový čtyřtaktní řadový motor o objemu 554 ccm Vás mile překvapí až neuvěřitelným zátahem v nízkých a středních otáčkách, kde jeho výkon naprosto předčí ostatními motocykly v kategorii sportovních naháčů s motorem o objemu kolem 500 ccm. Spíše je srovnatelný s motory s větším objemem. Pouze v maximálních  otáčkách je výkon omezen na 35kW, tak aby mohli tento motocykl řídit i majitele ř.p. skupiny A2.

Výkonný brzdový systém se systémem ABS vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé jízdní situaci. Zdvojené přední brzdové kotouče o průměru 320 mm s radiálně montovanými brzdovými třmeny zajišťují přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Olejem tlumený podvozek s upside-down přední vidlicí a horiznotálním zadním tlumičem je vyladěn pro co největší jízdní komfort a umožňuje snadnou ovladatelnost v jakékoliv jízdní situaci - se spolujezdcem i bez něj.

Hned po usednutí na tento motocykl Vás překvapí jeho velikost. Jedná se o dospělý motocykl, na kterém si jezdci jakékoliv postavy najdou to správné jízdní pohodlí. Relaxační jízdní pozice totiž znamená, že ergonomický trojúhelník řídítka-sedačka-stupačky vyhovuje širokému spektru jezdců, a to i na delších jízdních vzdálenostech. Motocykl Vás tak neunaví, ale naopak Vás vyzývá k delším výletům. Široká řídítka napomáhají ke skvělé ovladatelnosti a nápor vzduchu odlehčuje ramenům. Design přední masky nevyvolává turbulence a tak je jízda na SRV 550 opravdovým potěšením.

SRV 550 je standardně z výroby obutá na kvalitních pneumatikách Pirelli Angel GT. Tyto pneumatiky oceňují jezdci po celém světě ohledně jejich skvělých vlastností. Tyto sportovně cestovní pneumatiky nabízejí skvělý výkon po celou svou životnost a to jak na suché, tak i mokré vozovce. Špičková koncepce GRAN TURISMO pro sportovní cestování s DNA značky Pirelli.

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD multifunkční displej SRV 550 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže, ale i ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Jeho funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Elektronická zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo navigace, lze pohodlně a snadno nabíjet za jízdy pomocí praktické USB zásuvky umístěné přímo v kokpitu pod LCD displejem.

Důkladně prošívané sedadlo nabízí opravdu velký jízdní komfort pro jezdce i spolujezdce i na delších výletech. Dvoubarevný potah sedadla zkombinovaný s neo retro vzhledem dodává modelu SRV 550 jeho autentický, jedinečný styl.

Výfukový systém SRT 550 je konstruovaný jako 2 svody do 1 a nabízí skvělý dospělý zvuk, kultivovaný chod motoru a nízké emise zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič se dvěma exity s ušlechtilým designem a s neotřelými tvary.

Všechny funkce panelu přístrojů lze ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách. To nabízí vysoký jízdní komfort a maximální funkčnost při jízdě.

Neo retro styl provází SRV 550 od předního světla až po to koncové. Klasické linie a minimalistická řešení odkazují na původní motocykly 70. let, ale doplněné těmi nejnovějšími technologiemi. Jednoduché LED koncově světlo doplňují krísné minimalistické LED blinkry a celek vypadá i v dnešní době naprosto skvěle. 

SRV 550, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky.

SRV 550 není jen městská motorka, ale překvapí Vás, jak se na něm dá krásně cestovat. Aby Vaše výlety byly opravdu pohodlné, můžete si k novému motocyklu objednat i sadu praktických cestovních brašen.

SRV 550 splňuje všechny zákonné požadavky na řízení s řidičským oprávněním skupiny A2. Což je skvělá zpráva pro mladé motorkáře!

 

 

 

Motor

  • Objem 554 cm³
  • Výkon 35 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 16 l
  • Hmotnost 206 kg
CZK139,900.00
(CZK115,619.83 bez DPH)
QJ MOTOR SRV 550

Základní parametry

  • Objem motoru: 554 cm³
  • Výkon motoru: 35 kW
  • Hmotnost: 206 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.