+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRV 300

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

Barevné provedení: Černá, oranžová

SRV 300 je jiný, než byste možná na první pohled čekali. Jedná se totiž o stylový cruiser s dvouválcovým motorem do V, s rozvodem DOHC o objemu 296 ccm! Výkon lehce přes 30 koní, návykový projev véčkového motoru a ten zvuk! Ten prostě musíte zažít i Vy! Okamžitě Vás přenese na slavnou Route 66 a Vy nebudete chtít zastavit. Přidejte full LED osvětlení, kvalitní kotoučové brzdy s ABS, panel přístrojů s multifunkčním LCD displejem a máte tu opravdu ojedinělý motocykl, který budí zájem okolí na každé vyjížďce. SRV 300 je vhodný i pro držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

SRV 300 zdobí unikátní dvouválcový, 8mi ventilový motor do V s kapalinovým chlazením, výkonem 22,6 kW (30,7 k)  v 9.000 ot/min a maximálním točivým momentem 26 Nm už v 5.000 ot./min, plněný elektronickým vstřikovacím systémem. Tento motor Vás opravdu nenechá chladnými, jeho úžasný zvukový projev a hravost Vás okamžitě ohromí.

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD displej SRV 300 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže, čas jízdy a obsahuje i ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Nízká vzdálenost sedadla od země (700 mm) pomáhá při manévrování s motocyklem při nízké rychlosti a na místě. Takže je tento motocykl vhodný i pro menší jezdce. Pokud jste ale vyšší, nebojte i tak se na motocykl bez problémů vejdete. SRV 300 to je elegantní a pohodlný design.

Dva zadní 36mm tlumiče mají nastavitelné předpětí progresivně vinutých pružin. Kromě toho, že tyto klasické tlumiče přispívají k retro vzhledu, pomáhají též udržovat vysoký jízdní komfort.

SRV 300 zpomalují velkoryse dimenzované brzdy o velkém průměru - přední brzdový kotouč o průměru 280 mm s dvoupístkovým třmenem a zadní brzdový kotouč o průměru 240 mm. ABS je samozřejmostí.

Přední odpružení je řešeno obrácenou (upside-down) vidlicí, která má zdvih 120 mm. Jená se o další prémiové vybavení tohoto motocyklu, které držuje rovnováhu mezi pohodlím a ovladatelností.

Design SRV 300 jasně čerpá inspiraci z klasických tvarů cruiserů, ale přidává i promyšlenou ergonomii,  praktičnost a moderní styl. Klasický „kapkovitý“ tvar nádrže je tím, co definuje vzhled motocyklu a udržuje nerozlučné vazby s původní tradicí "křižníků silnic".

SRV 300 má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače na levém i pravém řídítku, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale i praktické pro zkušené jezdce. Pomocí těchto osvětlených ovladačů lze snadno ovládat všechny funkce motocyklu (včetně přístrojového panelu) jednoduše pouhým stisknutím prstu. Máte tak plnou kontrolu nad svým motocyklem ve dne, ale i při jízdě v temné noci.

SRV 300, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí, jsou krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například "véčkový" motor, s krásnou povrchovou úpravou, litá kola v designu paprskových, krásné lakování a opravdu kvalitní dílenské zpracování. Ladně působí též doutníkový výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design panelu přístrojů.

SRV 300 splňuje všechny zákonné požadavky k řízení s řidičským oprávněním skupiny A2. Což je ideální zpráva pro mladé motorkáře!

 

 

 

 

 

Motor

  • Objem 296 cm³
  • Výkon 22,6 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 13,5 l
  • Hmotnost 164 kg
CZK109,900.00
(CZK90,826.45 bez DPH)
QJ MOTOR SRV 300

Základní parametry

  • Objem motoru: 296 cm³
  • Výkon motoru: 22,6 kW
  • Hmotnost: 164 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.