+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRK 400

Barevné provedení:  Černá, zelená, bílá, šedá

Oblíbený dvouválcový naháč SRK 400 byl vyladěn do nejmenších detailů pro maximální sportovní zážitek z jízdy. Má kompaktní, agresivní design a styl, který se nikdy neokouká. Na první pohled zaujme krásným barevným lakováním, prémiovým zpracováním a agresivním vzhledem. Dále se tento motocykl vyznačuje příjemnou ergonomií se ovním posezesportm. Kamkoliv se podíváte, uvidíte jen samé kvalitní komponenty - jmenujme například upside-down přední vidlici, horizontální zadní tlumič, dvojité přední brzdy a nebo krásné prošívané sedačky jezdce i spolujezdce. Jeho kvalitní konstrukce Vás nenechá na pochybách, že si každou zatáčku, každou rovinku užijete na maximum a motocykl ve Vás zanechá opravdu příjemný zážitek z jízdy. SRK 400 je motorka, která předčí všechna Vaše očekávání.

Dvouválcový, řadový čtyřtaktní motor o objemu 400 ccm plní normu Euro 5 a poskytuje výkon 30,5 kW (41,5 k) a skvělých 37 Nm točivého momentu. Díky účinnému a jemnému elektronickému vstřikování zrychluje SRK 400 velmi svižně v jakékoliv jízdní situaci.

SRK 400, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky.

Výkonný brzdový systém SRK 400 se zdvojenými předními kotouči je vybavený systémem ABS vpředu i vzadu, nabízí přesnou brzdnou sílu a bezpečné ovládání. Speciálně tvarované "vykousané" brzdové kotouče zajišťují optimalizovaný odvod tepla a dlouhou životnost.

S celkovou koncepcí stroje souzní i krásný příhradový rám. Podporuje sportovní charakter tohoto streetfighteru a vzbuzuje zájem okolí. Přidejte horizontálně umístěný zadní tlumič, upside-down přední vidlici a máte tu prémiový podvozek, který ocení i zkušení jezdci.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Zadní část SRK 400 zaujme jak líbivými liniemi a minimalistickým desigem, tak i tělem LED osvětlení ve tvaru „T“, které mu dodává osobitý vzhled. Dalším dynamickým prvkem jsou spoilery na obou stranách sedadla spolujezdce, které propůjčují tomuto dvouválcovému streetfighteru sportovní charakter.

Přehledný, barevný, skvěle čitelný TFT displej je vybaven automatickým denním a nočním režimem osvětlení.Přepíná se tedy dle aktuálních světelných podmínek mezi světlým a tmavým režimem pro maximální viditelnost. Přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah nádrže a též ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Pohodlná sedadla jsou důmyslně a vkusně lemována kontrastními švy a nabízí vysokou úroveň jízdního komfortu i na delších výletech. Madla pro spolujezdce jsou prakticky integrována do designu zadní podsedlové kapotáže.

SRK 400 má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače na levém i pravém řídítku, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale i praktické pro zkušené jezdce. Pomocí těchto osvětlených ovladačů lze snadno ovládat všechny funkce motocyklu (včetně přístrojového panelu) jednoduše pouhým stisknutím prstu. Máte tak plnou kontrolu nad svým motocyklem ve dne, ale i při jízdě v temné noci.

Výfukový systém 2 do 1 se zadním tlumičem umístěným pod motorem nabízí skvělý zvuk, čistokrevný sportovní vzhled a zajišťuje nízké těžiště tohoto sprotovního motocyklu.

Komponenty podvozku jsou opravdu kvalitní - kvalitní trubkový příhradový rám dále upside-down přední vidllice a horizontálně uložený zadní tlumič Vám umožní opravdu sportovní zážitek z jízdy na tomto motocyklu.

Díky držáku SPZ připevněnému na kyvné vidlici se štíhlá podsedlová kapotáž jakoby volně vznáší nad zadním kolem. Je to další moderní detail, díky kterému je design SRK 400 opravdu jedinečný.

SRK 400 splňuje všechny zákonné požadavky pro řidičský průkaz A2. Což je ideální zpráva pro mladé motorkáře!

 

  

Motor

  • Objem 400 cm³
  • Výkon 30,5 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 13,5 l
  • Hmotnost 186 kg
CZK119,900.00
(CZK99,090.91 bez DPH)
QJ MOTOR SRK 400

Základní parametry

  • Objem motoru: 400 cm³
  • Výkon motoru: 30,5 kW
  • Hmotnost: 186 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.