+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

MBP C 1002 V

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ,ŠEDÁ,MODRÁ

Motocykl pro nejnáročnější motocyklisty s velkorysou výbavou a značkovými komponenty nejvyšší kvality. To je Power Cruiser MBP C1002V. Nadčasový design typu cruiser, který ale zároveň zůstává věrný svým kořenům. Moderní muscle bike poháněný specifickým dunivým zvukem dvouválce do V o objemu 997 ccm, je zasazen do siluety cruiseru, který slibuje uvolněnější pozici jezdce.

C1002V není typický cruiser, ovšem může se pochlubit moderní spolehlivostí a atraktivními prvky s futuristickým designem. Motocykl je vybaven širokými řídítky, které díky výrazně zkosenému úhlu řízení, včetně dvojité koncovky výfuku, dotváří ten správný charakter cruiserů. Díky nízké světlé výšce se s motocykl chová obratně a jeho váha, tak není ani v nízkých rychlostech znatelnou překážkou.

V-Twin motoro objemu 997ccm s válci pod úhlem 80° – nadčasový design, který zaujme vzhledem i výkonem.

Světlomet obsahuje čtyři LED jednotlivá světla v kruhovém designu, který nabízí klasický vzhled a tu nejlepší viditelnost.

Plně barevný přístrojový panel zobrazuje všechny důležité jízdní metriky na první pohled a má další možnosti přizpůsobení. Uživatelsky přívětivý je i kokpit s pohodlnými širokými řídítky a kulatými zrcátky.

Sedadlo spolujezdce je pohodlné a zároveň slouží jako praktické opěradlo pro větší pohodlí při sólo jízdě. Uvolněná jízdní pozice vychází z charakteru motocyklu.

Ultra široká zadní pneumatika Metzeler poskytuje vynikající jistotu na silnici. Pohodovou jízdu pak podtrhne sekundární pohon řemenem.

Nízko umístěné dvojité tlumiče výfuku dotvářejí charakteristický vzhled cruiseru C 1002V.

 

Motor

  • Objem 997 cm³
  • Výkon 65 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 22 l
  • Hmotnost 268 kg
CZK244,990.00
(CZK202,471.07 bez DPH)
MBP C 1002 V

Základní parametry

  • Objem motoru: 997 cm³
  • Výkon motoru: 65 kW
  • Hmotnost: 268 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.