+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

LINHAI SCOOTER BUCK 125 ADV E5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ŠEDÁ,ČERNÁ

EURO 5 ZÁRUKA 5 LET

Linhai ADV Buck 125 je moderní skútr se vzhledem a vlastnostmi Adventure motocyklu. Díky vyššímu zdvihu pérování se stane vaším ideálním vozidlem pro jízdu ve městě, při každodenním dojíždění do práce, ale zvládne i lehčí terén. Kromě výborných jízdních vlastností vás nadchne i mimořádně bohatou výbavou, která je naprosto výjimečná na poměry v této třídě a v této cenové kategorii - elektronická kontrola trakce, systém ABS, bezklíčkové Keyless startování, full-LED osvětlení, podsvícené přepínače na řídítkách nebo velký polstrovaný hliníkový kufr. To vše dělá z Linhaie ADV Buck 125 mimořádně praktický, funkční, zábavný a snadno ovladatelný skútr, který je navíc za velice příznivou cenu.

Díky své hbitosti a snadné ovladatelnosti je Linhai ADV Buck 125 perfektní do města. Díky vysokým zdvihům pérování a výbornému odpružení vám nebudou vadit ani propadlé kanály nebo méně kvalitní vozovky - jízdní pohodlí je daleko vyšší než na běžném skútru a jízda je mimořádně pohodlná. Linhai ADV Buck 125 je dobře navržený skútr s úchvatným designem, silným motorem a podvozkem, který hned tak něco nerozhodí.

S výkonem 11,5 k/8.5 kW patří ADV Buck 125 k nejsilnějším skútrům ve své třídě. Motor má dostatek síly i ve dvou, a díky své nízké hmotnosti nabízí Linhai vynikající obratnost v každodenním provozu. Aerodynamický design a velké plexi poskytuje vyváženou kombinaci ochrany a vysokých dosahovaných rychlostí.

Ve stále populárnější třídě skútrů na silnici i do terénu je Linhai ADV Buck 125 vybaven téměř dokonale. Kontrola trakce zabraňuje podklouznutí zadního kola při rozjezdech, což vám dá jistotu v terénu, na kluzkých površích, mokrých kostkách, mokrém vodorovném značení a podobně. Díky antiblokovacímu systému ABS můžete navíc jezdit s klidem vědomí, že na mokru nebo při náhlém zabrzdění vás chrání moderní elektronika.

Keyless systém umožňuje pohodlné startování bez nutnosti používat klasický klíček. Stačí mít ovladač v kapse, nebo kdekoli u sebe, a můžete svého Linhaie nastartovat a vyrazit hned, aniž byste ztráceli čas s mechanickým klíčkem nebo zdlouhavým a otravným hledáním klíčků po kapsách.

Velký barevný TFT displej vás přehledně informuje o všem důležitém. Atraktivně řešený otáčkoměr, výrazný ukazatel stavu paliva a velké číslice rychloměru jsou perfektně čitelné už při letmém pohledu, nechybí kontrolka trakce, motoru a systému ABS.

Linhai ADV Buck 125 se již ve standardu může chlubit skutečně mimořádnou výbavou. Nechybí full-LED osvětlení s DRL, atraktivní modré podsvícení přepínačů na řídítkách, systém ABS nebo kontrola trakce TCS, bezklíčkové Keyless startování, velké plexi omezující turbulence, USB port, elektrické otevírání sedadla a palivové nádrže, a v neposlední řadě velký praktický hliníkový kufr, jehož vnitřek je celý měkce polstrovaný, aby chránil věci uvnitř.

Motor

  • Objem 125 cm³
  • Výkon 8,5 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 12 l
  • Hmotnost 147 kg
CZK69,990.00
(CZK57,842.98 bez DPH)
LINHAI SCOOTER BUCK 125 ADV E5

Základní parametry

  • Objem motoru: 125 cm³
  • Výkon motoru: 8,5 kW
  • Hmotnost: 147 kg

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.