+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

LINHAI ELECTRIC UTV LH50DU E5

ZÁRUKA 5 LET EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: BÍLÁ

Čistý a bezhlučný provoz, dlouhý dojezd, šetrný k okolí. Tyto klíčové výhody dávají elektrickému UTV Linhai E-5S jedinečné možnosti využití na farmách, v lese, při lovu, při údržbě golfových hřišť, v komunálních službách nebo v zoologických a botanických zahradách. Žádný hluk, žádné výfukové plyny, žádné plašení zvěře. Elektrický pohon umožňuje volný vjezd do skladů, továrních hal, průmyslových areálů a uzavřených prostor. Linhai E-5S vás příjemně překvapí nízkými provozními náklady s výrazně levnějším provozem než spalovací motor. Velká sklopná korba lze snadno přeměnit na prostorné plato. Bohatá výbava už v základu.

Elektrický motor je prakticky bezhlučný a neprodukuje žádné výfukové plyny. Je proto ideální na farmy, na chatu, do lesa, je neocenitelný v blízkosti zvířat, v továrních halách a uzavřených prostorách. Silný elektromotor má velmi nízké provozní náklady a minimální nároky na údržbu a servis.

UTV Linhai E-5S je poháněn vysokovýkonnými trakčními bateriemi FULBAT Deep Cycle FDC AGM Carbon, 12V/180Ah - jedněmi z nejkvalitnějších baterií vůbec. Tyto baterie mají stálou rezervu energie a extrémně dlouhou výdrž.

Vynikající průchodnost terénem a vysokou stabilitu zajišťuje široký podvozek s nízko položeným těžištěm a velkými zdvihy pérování. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena, tuhost zadního pérování lze nastavit podle hmotnosti nákladu.

Na prostorné korbě odvezete všechno, co potřebujete. Díky vyklápěcímu zadnímu čelu a pohodlnému sklápění s asistencí plynových vzpěr je složení nákladu hračkou. Pro rozměrnější náklady lze bočnice sundat a přeměnit tak korbu na prostorné plato.

Volant a další ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky uspořádané. Všechno je přesně tam, kde to intuitivně očekáváte. Ovládání zcela přirozeně padne do ruky, což výrazně usnadňuje práci. Vaše pozornost není ničím rozptylovaná a stroj máte neustále pod kontrolou.

Účinné kotoučové brzdy na všech kolech spolehlivě zastaví stroj i s těžkým nákladem. Díky progresivnímu nástupu účinku je brzdění citlivé a předvídatelné.

Již v základní ceně nabízí Linhai E-5S mimořádně bohatou výbavu. Nechybí například litá hliníková kola, pevná plastová střecha, celoplošné přední sklo, LED světla a zadní osvětlení, mohutný přední nárazník, bezpečnostní boční dveře, variabilní sklápěcí ocelová korba s plynokapalinovými vzpěrami, hlavové opěrky, madla pro spolujezdce a zpětná zrcátka.

VÝBAVA

Litá hliníková kola, variabilní sklápěcí ocelová korba s plynokapalinovými vzpěrami, pevná plastová střecha odolná UV záření, celoplošné přední plexisklo, masivní přední ochranný rám, ochranné boční dveře, madla pro spolujezdce, hlavové opěrky, zpětná zrcátka

Motor

  • Výkon 9,7 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Hmotnost 436 kg
CZK249,990.00
(CZK206,603.31 bez DPH)
LINHAI ELECTRIC UTV LH50DU E5

Základní parametry

  • Výkon motoru: 9,7 kW
  • Hmotnost: 436 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.