+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

TGB BLADE 600 LTX LED T3B

ZÁRUKA 5 LET T3B

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ

Moderní design s LED Matrix světlomety a Full-LED osvětlení, třírežimový posilovač řízení, nová převodovka s japonskými komponenty, prodloužený podvozek s oddělenou sedačkou spolujezdce, příjemné ovládání a výborné jízdní vlastnosti. K tomu spolehlivý motor s vysokou tažnou silou vynikající terénní vlastnosti, elektricky připojitelný pohon 4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu a mimořádně bohatá standardní výbava - nový TGB Blade 600 LTX EPS má všechny předpoklady stát se jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy. Přední mřížka chladiče je odnímatelná pro usnadnění čištění.

Třírežimový elektrický posilovač řízení ulehčuje ovládání čtyřkolky a zmenšuje sílu potřebnou na řízení. Posilovač také zlepšuje bezpečnost jízdy, protože funguje zároveň i jako tlumič ran a úderů do řídítek. Když kolem narazíte například na skrytý kámen, díru nebo pařez, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač.

Spolehlivý čtyřdobý motor 600 ccm s moderní čtyřventilovou technikou je chlazen kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Moderní elektronické vstřikován paliva zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu, vysoký točivý moment, nízké emise a spolehlivé startování v létě i v zimě.

Optimalizovaná geometrie, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení. Výsledkem je přesné řízení, snadná ovladatelnost a vysoká stabilita na rovině i v kopcích. Prodloužený podvozek navíc nabízí více místa pro jezdce na dvou samostatných sedačkách.

Pohon 2x4/4x4 a moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS společně se širokým rozchodem a velkou světlou výškou zaručuje vynikající průchodnost každým terénem. Verze Euro 5 jsou navíc vybaveny hned dvěma uzamykatelnými diferenciály. V těžkém terénu oceníte možnost uzamknutí buď předního, nebo obou diferenciálů. Díky tomu můžete pohon nakonfigurovat ideálně pro jakýkoli terén. Na jednu stranu získáte plnou trakci v těžkém terénu, na druhou stranu příjemné řízení v zatáčkách a na rovině.

Účinný brzdový systém vám dá jistotu při těžké práci, když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a přesnou kontrolu brzdného účinku.

Vysoce svítivé LED přední světlomety s matrixovou technologií dodávají stroji nezaměnitelný atraktivní vzhled. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je vybavené inovativní LED technologií, která poskytuje vysokou svítivost při nízké potřebě elektrické energie.

Přesné informace kdykoli potřebujete: moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

TGB Blade 600i LTX nabízí již v základu mimořádně bohatou výbavu ve které nechybí variabilní posilovač řízení se 3 režimy, elegantní 12" ALU disky, značkové pneu, chrániče rukou, robustní přední nárazník, moderní kompozitní nosiče, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, moderní Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a vodotěsný naviják s tažnou silou 3000 lbs.

 

 

 

Motor

  • Objem 561 cm³
  • Výkon 42 k

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 18 l
  • Hmotnost 444 kg
CZK204,990.00
(CZK169,413.22 bez DPH)
TGB BLADE 600 LTX LED T3B

Základní parametry

  • Objem motoru: 561 cm³
  • Výkon motoru: 42 k
  • Hmotnost: 444 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.