+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

TGB BLADE 1000 LTX LED EPS T3B

ZÁRUKA 5 LET T3B

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ

Vrchol nabídky TGB, špičkový Blade 1000, přichází se zcela novým atraktivním designem, třírežimovým posilovačem řízení, Full-LED osvětlením a LED Matrixovými světlomety. Zásadní inovací prošla také automatická převodovka, který díky zesílené konstrukci a japonským komponentům vydrží vyšší zatížení. Oceníte také praktickou odnímatelnou přední mřížku, která usnadňuje čištění chladiče. A samozřejmě nechybí nic z toho, co dělá z TGB Blade 1000 tak oblíbenou čtyřkolku: silný dvouválcový V-Twin, pohon 2x4/4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály, třírežimový posilovač řízení s variabilním účinkem, prodloužený podvozek s dostatkem místa pro dva, tažné zařízení nebo kvalitní nitrogenové tlumiče EVO s progresivně vinutými pružinami.

Dvouválcový V-Twin je jedním z největších motorů světa čtyřkolek. Díky obrovskému výkonu a vysokému točivému momentu dává čtyřkolce vynikající dynamiku a mohutnou tažnou sílu. Elektronické vstřikování paliva zaručuje spolehlivé starty, čisté spalování a nízkou spotřebu. Zcela nová automatická převodovka s vysoce účinnou motorovou brzdou má zesílenou konstrukci a japonské komponenty.

Robustní podvozek má zvětšený přední nájezdový úhel a vyšší světlou výšku vzadu. Moderní nezávislé zavěšení všech kol umožňuje vynikající prostupnost těžkým terénem a přesvědčuje i ve vysokých rychlostech. A-ramena jsou nově zavěšená v pouzdrech ze speciálního materiálu od firmy DuPont, který zajišťuje přesné vedení, lepší stabilitu a vyšší životnost. Dlouhý rozvor poskytuje dostatek místa řidiči i spolujezdci a zajišťuje větší stabilitu v prudkých kopcích.

Elektrický posilovač s variabilním účinkem a třemi volitelnými režimy podstatně zmenšuje síly v řízení. Posilovač ale funguje i jako tlumič rázů do řídítek. Když přední kolo narazí na kámen, díru nebo pařez, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač.

Pohon 4x4 se dvěma elektricky uzamykatelnými diferenciály přináší skvělou prostupnost terénem. V těžkém terénu oceníte elektrické uzávěrky diferenciálů a elektrické připojování pohonu 2x4 / 4x4. Díky tomu se Blade 1000 příjemně řídí a umožňuje ideálně nakonfigurovat pohon pro každý terén a každou situaci. Výsledkem je špičková trakce, vynikající průchodnost terénem, příjemná jízda a snadné řízení.

Účinný čtyřkotoučový brzdový systém s velkými vrtanými kotouči a pancéřovanými brzdovými hadičkami vám dodá důvěru při posouvání vašich jezdeckých schopností nebo při jízdě s nákladem. 

Vysoce svítivé LED Matrixové světlomety dominují celému stroji. Ve světlometech jsou zabudované přední LED blikače a světla pro denní svícení. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je kompletně osazené inovativní LED technologií, která nabízí vynikající světelný výkon při nízkém odběru elektrické energie.

Multifunkční LCD displej poskytuje všechny důležité informace - digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, nejvyšší dosažené otáčky, nejvyšší dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, celkově ujetou vzdálenost, počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazování diagnostických a poruchových kódů, hodiny.

TGB Blade 1000 LTX nabízí už v základu mimořádně bohatou výbavu. Nechybí elektrický posilovač řízení, elegantní 14" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rukou, robustní přední nárazník, moderní kompozitní nosiče, pohodlné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a elektrický naviják 3000 lbs.

Motor

  • Objem 997 cm³
  • Výkon 83 k

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 23 l
  • Hmotnost 451 kg
CZK254,990.00
(CZK210,735.54 bez DPH)
TGB BLADE 1000 LTX LED EPS T3B

Základní parametry

  • Objem motoru: 997 cm³
  • Výkon motoru: 83 k
  • Hmotnost: 451 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.