+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRV 700

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ

SRV 700 je cruiser nové generace. Jeho nezaměnitelný autentický styl se snoubí s moderními designovými prvky, jako například ploché přední světlo a kulatá zrcátka v koncích řídítek. Jedná se o stylový cruiser s uvolněným posezem, kvalitními komponenty (jmenujme například upsidedown vidlice Marzocchi, ABS Bosch a výkonné radiální brzdy) Nové technologie zahnují zcela nový motor o výkonu 76 koní, LED osvětlení a kulatý TFT přístrojový panel. Motocykl zaujme svým mohutným vzhledem, silným motorem a snadnou ovladatelností, jelikož váží pouhých 208 kg. Ideální pro jezdce, kteří chtějí zažít požitek z pohodové avšak svižné jízdy s maximálním jízdním komfortem.

Tento motor již zřejmě znáte z naháče SRK 700 a adventure SRT 700. Přesto Vás překvapíme tím, že se jedná o zcela nový motor vyvinutý a optimalizovaný pro cruiser SRV 700! Se dvěma vačkovými hřídeli v hlavě hlavy a 4 ventily na válec se jedná o poměrně složitou konstrukci s odpovídajícím výkonnostním potenciálem. Nově má tento motor objem 693 kubíků (místo 698 kubíků), špičkový výkon vzrostl na 76 k (56 kW) při 8 750 ot./min (místo 74 k/54 kW při 8 000 ot./min) a maximální točivý moment je též vyšší - 68 Nm při 6250 ot./min (oproti 67 Nm při 6000 ot./min).

Podvozek je vybaven opravdu kvalitními vidlicemi a zadním centrálním tlumičem od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (například jmenujme Ducati nebo KTM). Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti terénu a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost. Tlumiče Marzocchi vytváří rovnováhu mezi pohodlím a ovladatelností v každé jízdní situaci.

S celkovou koncepcí stroje souzní i krásný trubkový rám. Podporuje sportovní charakter tohoto cruiseru a vzbuzuje zájem okolí. Přidejte horizontálně umístěný zadní tlumič, upside-down přední vidlici a máte tu prémiový podvozek, který ocení i zkušení jezdci.

Dvoudílné sedadlo s krásně prošívaným sedadlem řidiče nabízí velký jízdní komfort i na delších výletech. Jeho jedinečný design a autentický styl dodává SRV 700 ten správný šmrc.

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Zrcátka jdou kompletně otočit dolů pod řídítka. Tato rebelská pozice je u nás stále poměrně neobvyklá a zaujme hodně netradičním vzhledem ve stylu Cafe Racerů, ale má i své praktické výhody. Ty ocení především mohutnější jezdci, kteří v zrcátkách v klasické pozici nahoře nejčastěji sledují svá vlastní ramena.

Výfukový systém 2 do 1 nabízí skvělý zvuk parádní zátah a to vše s nízkými emisemi CO2 zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič je krásným designovým kouskem.

Autentický styl cruiseru s koly ve stylu Bobber, velkou nádrží ve tvaru kapky, plochým předním LED světlometem, zalomenými širokými řídítky se zrcátky v závažíčkách a stylovým prošívaným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 700 jeho krásný a jedinečný design.

V kokpitu je vedle LCD panelu integrována i zásuvka USB-A a USB-C!  Můžete skrz ně nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvky mají samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Moderní LED kové zadní světlo a blinkry evokují designový styl moderních cruiserů. Design zadní části je však originální a neokoukaný. Tenká, minimalistická podsedlovka s výraznými liniemi poukazuje na silný charakter tohoto stroje.

Brzdový systém s ABS a kotoučovými brzdami o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední dvoukotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženými brzdovými třmeny zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Přehledný, skvěle čitelný, barevný, kulatý TFT panel SRV 700 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže, čas jízdy a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

SRV 700, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky a předního světlometu.

 

 

 

Motor

  • Objem 693 cm³
  • Výkon 56 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 16 l
  • Hmotnost 208 kg
CZK164,900.00
(CZK136,280.99 bez DPH)
QJ MOTOR SRV 700

Základní parametry

  • Objem motoru: 693 cm³
  • Výkon motoru: 56 kW
  • Hmotnost: 208 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.