+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRV 125

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

Barevné provedení: Žlutá, oranžová, tmavě fialová, černá

SRV 125 je cruiser s moderní interpretací a nezaměnitelným stylem. Jeho pokročilé technologie a kvalitní komponenty odpovídají vkusu nové generaci mladých motorkářů. Jde o motocykl se silným motorem, uvolněným posezem, snadnou ovladatelností a maximálním jízdním komfortem. Ideální pro všechny, kteří chtějí zažít ničím nerušený požitek z jízdy s velkým jízdním komfortem.

Čtyřtaktní motor, plnící emisní normu Euro 5 o objemu 125 ccm poskytuje skutečných 11 kW (15 k) a krásně akceleruje s SRV 125 z každé zatáčky. Elektronické vstřikování zajišťuje agilní odezvu motoru a hospodárnou spotřebu paliva.

Klasický doutníkový výfuk dopomáhá k dospělému vzhledu celého stroje a navíc má opravdu skvělý zvuk!

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD displej SRV 125 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

Brzdový systém SRV 125 je osazený systémem ABS a spolu s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé jízdní situaci. Přední brzdový třmen, spolu s kotoučem o průměru solidních 280 mm zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Dva zadní tlumiče o průměru 33 mm nabízejí rovnováhu mezi bezpečností, pohodlím a ovladatelností, přičemž mají nastavitelné předpětí progresivně vinutých pružin.

„Slzovitý“ tvar nádrže je zásadním designovým prvkem ve třídě cruiserů, který u SRV 125 s objemem 14,5 litru nechybí.

Teleskopická vidlice SRV 125 o průměru 37 mm poskytuje zdvih 118 mm a je vyladěna tak, aby hravě absorbovala nerovnosti jakékoliv vozovky.

V kokpitu je hned vedle LCD panelu integrována zásuvka USB-A a USB-C! Můžete skrz ně nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvky mají samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Autentický styl cruiseru s velkou nádrží ve tvaru kapky, kulatým chromovaným světlometem, zalomenými řídítky a uvolněným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 125 jeho krásný a jedinečný design.

Jediné, avšak dvou-úrovňové sedadlo také splňuje designové standardy cruiserů, ale vždy s ohledem na maximální pohodlí jezdce a spolujezdce. Díky nízké výšce sezení je SRV 125 snadno ovladatelný širokému spektru jezdců.

SRV 125 splňuje zákonné požadavky na řízení s řidičským oprávněním skupiny A1. Což je ideální pro motocyklové začátečníky!

 

Motor

  • Objem 125 cm³
  • Výkon 11 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 14,5 l
  • Hmotnost 150 kg
CZK69,900.00
(CZK57,768.60 bez DPH)
QJ MOTOR SRV 125

Základní parametry

  • Objem motoru: 125 cm³
  • Výkon motoru: 11 kW
  • Hmotnost: 150 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.