+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRT 700

Barevné provedení: Šedá, stříbrná, bílo-černá, černo-červená

Se SRT 700 zažijete to pravé dobrodružství ať už při každodenním dojíždění do práce, na pohodové víkendové vyjížďce a nebo na dlouhé prázdninové cestě do vzdálených zemí – jeho obrovská všestrannost, perfektní ergonomie a bohatá a kvalitní výbava z něj dělají ideální cestovní motocykl. Jedná se o stroj se silným motorem, pohodlným, uvolněným posezem a se snadnou ovladatelností. Ideální pro motorkáře, kteří chtějí zažít maximální jízdní komfort na každé cestě.

Dvouválcový čtyřtaktní řadový motor plnící emisní normu EURO 5 o objemu 698 ccm poskytuje výkon 54 kW (73,5 k) a točivý moment 67 Nm. Díky nejmodernějšímu elektronickému vstřikování motocykl SRT 700 X svižně reaguje na povely jezdce, má výbornou akceleraci a je hospodárný ve spotřebě paliva.

Výfukový systém 2 do 1 má na rozdíl od SRT 750 X koncový tlumič umístěný pod motorem. Tento krátký výfuk nabízí skvělý zvuk, sportovní vzhled a též zajišťuje snížení těžiště motocyklu.

Přední i zadní brzdové třmeny jsou u SRT 700 X od renomované značky Brembo a jsou vybaveny systémem ABS. Spolu s radiální přední brzdovou pumpou a kotouči o velkém průměru vpředu i vzadu tak nabízí bezpečné zastavení i plně naloženého stroje v každé jízdní situaci. Dva brzdové kotouče o průměru 320 mm vpředu a jeden 260 mm kotouč vzadu zajišťují přesně dávkovatelný a přitom silný brzdný výkon.

Podvozek je vybaven velmi kvalitními vidlicemi a zadním centrálním tlumičem od renomované značky Marzocchi, které možná znáte z některých evropských motocyklů Ducati nebo KTM. Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti terénu a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost. SRT 700 Vás mile překvapí svými jízdními vlastnostmi při jízdě na lehko v jednom, tak i s bagáží a se spolujezdcem.

Přehledný, skvěle čitelný, barevný, 5ti palcový TFT displej je vybaven automatickým denním a nočním režimem osvětlení a připojením Bluetooth. Přehledně zobrazuje aktuální rychlost, otáčky, tripmetr, obsahu nádrže, čas jízdy a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. V kokpitu je integrována i zásuvka USB.

Všechny funkce TFT displeje lze ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách. To nabízí vysoký jízdní komfort a maximální funkčnost při jízdě.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Velmi kvalitní a komfortní dvoudílné sedadlo je navrženo pro co největší pohodlí řidiče i spolujezdce a to i na dlouhých cestách na dovolenou. Pod sedadlem spolujezdce je malý úložný prostor na Vaše drobné vybavení. Sedadlo řidiče je už v seriovém provedení vyhřívané.

Robustní chrániče rukou s hliníkovými držáky a plastovými skořepinami odvádějí vítr od jezdcových rukou a nabízejí dodatečnou ochranu řídítek a páček v případě nechtěného pádu.

V kokpitu je vedle TFT panelu je integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvka má samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Kvalitní, velmi odolný padací rám umístěný okolo motoru je namontován na zesílených závěsných bodech na hlavním rámu motocyklu a chrání tak motor a části kapotáže v případě nechtěného pádu motocyklu na bok.

SRT 700 je standardně vybaven litými 17ti palcovými koly. Bezdušové pneumatiky Pirelli Angel GT se silničním vzorkem jsou ideální  pro výlety na zpevněných cestách, ale nezaleknou se ani různých terénních enduro vložek.

Dalším výbavou za kterou nemusíte připlácet jsou u SRT 700 vyhřívané rukojeti a sedadlo řidiče, které lze pohodlně ovládat z řídítek. Parádní funkce, která zajišťuje maximální jízdní komfort na každé Vaší cestě.

SRT 700, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například pohodlné vyhřívaní sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí celá stavba stroje a opravdu krásné je lakování motocyklu. Dále zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design kokpitu s ovládáním na řídítkách.

SRT 700 má na rozdíl od většiny konkurence i praktické podsvícené ovladače na levém i pravém řídítku, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale i praktické pro zkušené jezdce. Pomocí těchto osvětlených ovladačů lze snadno ovládat všechny funkce motocyklu (včetně přístrojového panelu) jednoduše pouhým stisknutím prstu. Máte tak plnou kontrolu nad svým motocyklem ve dne, ale i při jízdě v temné noci.

SRT 700 je k dispozici také jako 35 kW varianta a splňuje tak požadavky pro řidičské oprávnění skupiny A2. Což je ideální pro mladé motorkáře!.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motor

  • Objem 698 cm³
  • Výkon 54 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 19,5 l
  • Hmotnost 235 kg
CZK174,900.00
(CZK144,545.45 bez DPH)
QJ MOTOR SRT 700

Základní parametry

  • Objem motoru: 698 cm³
  • Výkon motoru: 54 kW
  • Hmotnost: 235 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.