+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRK 700

EURO 5 ZÁRUKA 3 ROKY

BAREVNÉ PROVEDENÍ: SVĚTLE ŠEDÁ, TMAVĚ ŠEDÁ, ČERNÁ/MODRÁ

SRK 700 má kompaktní, agresivní design a styl, který se jen tak neokouká. Na první pohled zaujme krásným lakováním, prémiovým zpracováním a agresivním vzhledem. Motocykl vyznačuje příjemnou ergonomií se sportovním posezem. Kamkoliv se podíváte, uvidíte jen samé kvalitní komponenty - jmenujme například upside-down přední vidlici, kvalitní zadní tlumič, dvojité přední brzdy a nebo krásné prošívané sedačky jezdce i spolujezdce. Jeho kvalitní konstrukce Vás nenechá na pochybách, že si každou zatáčku, každou rovinku užijete na maximum a motocykl ve Vás zanechá opravdu příjemný zážitek z jízdy.

Dvouválcový řadový motor modelu SRK 700 produkuje 73,5 k při 8 000 ot./min a točivý moment 67 Nm při 6 000 ot./min. Ultra-čtvercové rozměry vrtání / zdvih svědčí o charakteristice hbitosti s vysokou výdrží, poskytující výkon a vzrušení, které jezdec očekává od skutečného pouličního streetfightera.

Brzdový systém s ABS a kotoučovými brzdami o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední dvoukotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženými brzdovými třmeny zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Trubkový ocelový rám má potřebnou úroveň tuhosti, aby překonal možnosti motoru a nabídl motocyklu vyvážený charakter, a to jak z hlediska pohodlí, tak i sportovního ovládání.

Originální "banánová" kyvná vidlice poskytuje potřebnou tuhost v kombinaci s cílenou flexí, takže SRK 700 plně vyhovuje svému streetfighterskému chování. Přispívají také originální pneumatiky Pirelli Angel GT, které nabízejí maximální přilnavost a dlouhou životnost.

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Zadní část SRK 700 zaujme jak líbivými liniemi a minimalistickým desigem, tak i LED koncovým světlem, které mu dodává osobitý vzhled. Dalším dynamickým prvkem jsou spoilery na obou stranách sedadla spolujezdce, které propůjčují tomuto dvouválcovému streetfighteru sportovní charakter.

Pohodlná sedadla jsou důmyslně a vkusně lemována kontrastními švy a nabízí vysokou úroveň jízdního komfortu i na delších výletech. Madla pro spolujezdce jsou prakticky integrována do designu zadní podsedlové kapotáže.

Komponenty podvozku jsou opravdu kvalitní - kvalitní trubkový rám dále upside-down přední vidllice a horizontálně uložený zadní tlumič Vám umožní opravdu sportovní zážitek z jízdy na tomto motocyklu.

Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.

Elektronická zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo navigace, lze pohodlně a snadno nabíjet za jízdy pomocí praktické USB zásuvky umístěné přímo v kokpitu pod LCD displejem.

SRK 700, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například agresivní vzhled přední masky, nebo opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design výfuku a kyvné vidlice.

 

 

 

Motor

  • Objem 698 ccm
  • Výkon 54 kW
  • Točivý moment 67 Nm

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 15 l
  • Hmotnost 196 kg
CZK139,900.00
(CZK139,900.00 bez DPH)
QJ MOTOR SRK 700

Základní parametry

  • Objem motoru: 698 ccm
  • Výkon motoru: 54 kW
  • Točivý moment motoru: 67 Nm
  • Hmotnost: 196 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.