+420 604 185 137
obchod@moje-motorka.cz
Kontakty
Moje-motorka.cz

QJ MOTOR SRK 125R

ZÁRUKA 3 ROKY EURO 5

BAREVNÉ PROVEDENÍ: ČERNÁ, ČERVENÁ

Se svým sportovním designem do nejmenšího detailu je SRK 125R vzrušující supesport pro mladé motorkáře a motorkářky. Je to motocykl se silným motorem, kompaktním podvozkem, perfektní ergonomií, sportovním posedem a hbitým ovládáním. Agresivní styl se snoubí s pokročilou technologií a kvalitními komponenty. SRK 125R nabízí maximální potěšení z jízdy bez ohledu na to, zda jedete v hustém městském provozu nebo po klikatých venkovských cestách...

Čtyřtaktní motor o objemu 125 ccm plní emisní normu Euro 5 a poskytuje maximální výkon 11 kW (15 koní). SRK 125 R hbitě akceleruje z každé zatáčky a tak Vám umožní svižnou jízdu ve městě i na okreskách. Jemné elektronické vstřikování zajišťuje přesnou odezvu motoru a nízkou spotřebu paliva.

Výkonný systém kotoučových brzd s elektronickým systémem ABS vpředu a vzadu nabízí přesnou brzdnou sílu a bezpečné ovládání. Speciálně tvarované vykousané brzdové kotouče zajišťují optimální odvod tepla a dlouhou životnost.

Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.

Velmi kvalitní výfukový systém se zadním tlumičem z nerezové oceli má nejen skvělý zvuk, ale též zajišťuje maximální akceleraci a nízké emise CO2 díky dokonalé koordinaci s elektronickým systémem řízení motoru.

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

V kokpitu je hned vedle LCD panelu integrována zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.

Design zadní části motocyklu a podsedlových plastů koresponduje s celým strojem - tedy s minimalistickými tvary a LED technologií pro koncové osvětlení a blinkry.

Podvozek SRK 125R se skládá z ocelového rámu, který kombinuje nízkou hmotnost a velkou tuhost, která mnohonásobně překračuje požadavky na zvládání sil vyvíjených na motocykl za jízdy. Výsledkem je solidní pocit při jízdě na SRK 125R a sportovní charakter tohoto motocyklu. V kombinaci s upside-down teleskopickou přední vidlicí nabízí tento podvozek ryze sportovní ale i komfortní jízdní vlastnosti.

SRK 125R má stejně jako naše ostatní modely příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné, výrazné lakování. Ladně působí též černě lakovaný rám, zlaté upsidedown vidlice a nebo výfuk kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky.

 

 

Motor

  • Objem 125 cm³
  • Výkon 11 kW

Rozměry a hmotnosti

  • Objem nádrže 12,5 l
  • Hmotnost 160 kg
CZK84,900.00
(CZK70,165.29 bez DPH)
QJ MOTOR SRK 125R

Základní parametry

  • Objem motoru: 125 cm³
  • Výkon motoru: 11 kW
  • Hmotnost: 160 kg
ESSOXSpočítejte si splátky ESSOX

Odeslat poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení této poptávky.