TRK 702X

189 990,00 Kč S DPH

157 016,53 Kč bez DPH.

Specifické reference

Dostupnost Spočítejte si splátky ESSOX

EURO 5

ZÁRUKA 4 ROKY

BENELLI TRK 702 – 179.990 Kč s DPH

TRK 702 X je čisté dobrodružství, extrémně všestranné, hbité a snadno ovladatelné, navržené tak, aby zvládlo jakýkoliv typ trasy, jak na asfaltu, tak v terénu. TRK 702 X je to ve skutečnosti vyzrálé kolo, ideální pro ty, kteří chtějí pevné, autentické a snadno použitelné dvoukolky. Motocykl schopný zaručit optimální výkon, aniž by zároveň jezdce kdy dostal do potíží.

 

Bezpečný nákup a platba

 

Rychlá dodváka do místa určení

Konstrukce, která se dokonale integruje se zbrusu novým 698ccm dvouválcovým řadovým motorem Benelli, navrženým díky zkušenostem získaným z vývoje motorů 500cc a 800cc, ze kterých se zrodila tato nová platforma, která představuje technická řešení již používaná v minulé, ale upravené podle logiky snížení hmotnosti a velikosti, čímž se zlepšil výkon vozidla. Stejně jako silniční verze, tepající srdce TRK 702 X poskytuje výkon 76,2 HP (56 kW) při 8750 ot/min a točivý moment 68,2 Nm při 6250 ot/min, vždy připravený a temperamentní. Rozvod je dvojitý vačkový hřídel v hlavě, 4 ventily na válec, s řetězovým pohonem a klikový hřídel s klikovými čepy přesazenými o 180°. Elektronické vstřikování s dvojitým tělem škrticí klapky o průměru 41 mm. Na druhé straně je převodovka vybavena odnímatelnou 6stupňovou převodovkou na straně spojky, které pomáhá spojka v olejové lázni se serverem točivého momentu, což výrazně snižuje sílu vyvíjenou na spojkovou páku při zachování měkkého a přesného převodu. zasnoubení. Motor 698c.c. zahrnuje také verzi se sníženým výkonem 35 kW pro licence A2.

 Rám je trubkový mřížový s ocelovým plátem, odvozený z modelu 500 ccm, vyvinutý speciálně pro zajištění maximální obratnosti na silnici i mimo ni. Díky optimálnímu vyvážení hmotnosti, navrženému přesně tak, aby nikdy nepřivedl uživatele do potíží, je TRK 702 X kolo vhodné pro najíždění kilometrů za jakýchkoli podmínek: je to také díky nastavení odpružení, které má přední vidlici upside- dolů s klanicemi 50 mm, se zdvihem 140 mm a hliníkovou kyvnou vidlicí s centrálním tlumičem s nastavitelným předpětím pružiny a hydraulickou odrazovou brzdou, se zdvihem 50 mm (173 mm na kole).

Brzdový systém se skládá z dvojitého předního kotouče o průměru 320 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem a zadního kotouče o průměru 260 mm s jednopístkovým plovoucím třmenem. 19“ přední kola a 17“ kola z hliníkové slitiny s ocelovými paprsky jsou obuta do pneumatik Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 a 150/70.

Přestože je TRK 702 X jistě motocyklem s dobrodružnou povahou, zvláštní pozornost je věnována pohodlí a účinnosti. Stejně jako silniční verze se i tato nová dvoukolka vyznačuje velkou standardní kapotáží, schopnou dokonale chránit jezdce i spolujezdce. Volitelně jsou k dispozici vyhřívané rukojeti a sedlo jezdce, snadno ovladatelné z ovládacího bloku řídítek, podsvícené, pro maximální viditelnost i v noci. TRK 702 Xmá také nádrž o objemu 20 litrů. Full LED optická skupina nabízí originální a okamžitě rozpoznatelný design. Tato dvoukolka dále nabízí full LED optickou jednotku a 5'' barevný TFT displej s vysokým rozlišením, který má Bluetooth připojení pro připojení k telefonu a zobrazení příchozích hovorů, při použití bloků řídítek bude možné otevřít a ukončit hovor. Na přání má TRK 702 X také inovativní palubní kameru integrovanou v předním zobáku kola, která umožňuje nahrávat videa a pořizovat fotografie v reálném čase stažením aplikace do mobilního telefonu a připojením přes wi-fi. fi.

Specifické reference

Napište nám

Jsme rádi, že se ozýváte! Prosím, dejte nám vědět, pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky a my se vám co nejdříve ozveme. Děkujeme!

Vlastnost Hodnota vlastnosti

DEMO možnosti

Zvolte barevné schéma
Výběrové menu
Zvolte efekt produktu
Zvolte styl šablony
Zvolte obrázek těla

Pozadí platí pouze pro blokové, rámečkové a zaoblené styly